Whirlpool

Za menej ako 20 rokov sa Whirlpool stal Európskym číslom jedna v oblasti výroby domácich spotrebičov. Je to úspech, ktorý sa zrodil z nepretržitého výskumu a tvorby inovácií. Výsledkom je neustála tvorba riešenie s výnimočným dizajnom a funkcionalitou, pre lepšie splnenie stále sa meniacich potrieb zákazníkov. Whirlpool sa inšpiroval novými dizajn trendy, technologickým pokrokom a zmenami správania v domácnostiach. Výsledkom sú štýlová zariadenia s inteligentnou schopnosťou urobiť prácu za nás, čím nám radikálne zjednodušujú život. Whirlpool. Spoznáte rozdiel.

Práčky a sušičky sú rýchlejšie, preto počas dňa vyperiete viac prádla.Chladničky sú obohatené o širšie priestory a väčší komfort. Umývačky pojmú viac riadu a vďaka úspornému prevádzky šetrí aj vašu peněženku.Pokud hľadáte moderný a úsporné spotrebiče, ako sú práčky, chladničky, sporáky, klimatizácia, rúry a ďalšie, sú tu pre vás spotrebiče Whirlpool.Ve všetkých ohľadoch dokonalé.

Rúry

Jedinečný a nadčasový dizajn spolu s inovatívnymi technológiami je kombinácia, s ktorou objavíte svoj skrytý kulinársky talent. Technológia 6. zmysel s 30 prednastavenými recepty, jednoduchým intuitívnym ovládaním a ľahkým čistením SmartClean - teplovzdušnej rúry na pečenie Whirlpool s ventilátorom zaručujú predovšetkým dokonalú prípravu mäsových pokrmov. Ďalšie výnimočnou funkciou je Cook3, vďaka ktorej si užijete prípravu až 3 rôznych jedál zároveň, bez toho aby sa zmiešali ich chute a vône. Užite si radosť z prípravy jedla a spoznajte svoj nový koníček.

                                               

Varné dosky

Varné dosky Whirlpool si zamilujete pre svoje jedinečné inovatívne technológie, nadčasové funkcie a dokonale jednoduché ovládanie spolu s elegantným dizajnom čistých línií. Medzi inovatívne technológie patrí špeciálny iXelium povrch pre ľahšiu údržbu, väčšiu odolnosť a farebnú stálosť. Objavte nové možnosti, ktoré vám poskytne PowerBooster pre maximálny výkon a zároveň PowerManagement, s ktorým naopak usporíte značnú časť energie a ušetríte tak rodinný rozpočet.

                                                

                                                                          

Odsávače par

Odsávače pár či digestory Whirpool už dávno nie sú výsadou reštaurácií a komerčných kuchýň. Ide o bežnú súčasť kuchýň v domácnosti. Málokto však vie, že digestor potrebuje pravidelnú starostlivosť ako každý iný spotrebič - nestačí ju utrieť od prachu. Bezchybnej prevádzky, ktorý zaručí kuchyňu bez mastnoty a zápachu, docielite jedine pravidelnou výmenou filtrov a čistením.

                                                         

                                                                         

Umývačky 

Umývačky riadu Whirlpool disponujú radom inteligentných funkcií, ktoré uľahčia ich ovládanie a zaručí najlepšie výsledky. V ponuke sú produkty s funkciou PowerClean, ktorá pri umývaní veľmi zašpineného riadu využíva vysokotlakové vodné trysky v spodnom koši. Umývačky riadu so šírkou 60 cm ponúkajú funkciu Multi-Tablet, ktorá umožňuje zvoliť typ čistiaceho prostriedku. U umývačky pri programe Steam sa počas umývacieho cyklu tvorí para, vďaka ktorej je dosahovaný najvyšší možný účinok, vrátane umývania krehkých kusov riadu. Prednastavenie zaručuje nielen výborné výsledky umývania, ale aj správnu funkciu LED ukazovateľov. Bezpečnosť v prípade nečakanej poruchy zaisťujú ochranné prvky Aquastop a Aquasafe.

Pravdepodobne by ste ani neverili, ako veľmi sa umývačka počas umývania riadu zanáša nečistotami. Jej pravidelná údržba je absolútne kľúčová nielen k správnej funkcii, ale aj k jej dlhodobej životnosti. Jedine s pravidelným čistením umývačky pomocou vhodného čističa umývačky dosiahnete úplne perfektný čistoty umytého riadu. Naša široká ponuka Wpro príslušenstvo zahŕňa odmasťovacie tablety, regeneračná soľ, ale tiež leštidlo - dosiahnite tak jedinečných výsledkov v podobe dokonale čistého riadu.

                                              

                                                                                 

Chladenie

Chladničky Whirlpool sú vytvorené s dôrazom na dokonalú funkčnosť a inovatívne technológie spolu s nadčasovým dizajnom - jednoduché línie a nerezové materiály podčiarkujú elegantnosť. Vybrané chladničky s unikátnou technológiou 6. zmysel Freshcontrol, sú schopné samostatne regulovať vnútornú teplotu a vlhkosť, takže udrží potraviny až 4 × dlhšie čerstvé. Ďalšou prednosťou je špeciálne vytvorený antibakteriálny filter, ktorý zabraňuje prenikaniu nečistôt, pachu i plesní a celkovo poskytuje dokonale hygienické prostredie vnútri chladničky. Samozrejmosťou je nízka spotreba, extrémne tichý chod a jednoduché, veľmi praktické ovládanie.

Mrazničky Whirlpool vás očarí najmä svojimi inovatívnymi technológiami a nadčasovým dizajnom elegantných čistých línií. Rýchlejšie zmrazenie aj rozmrazenie potravín a okamžitý prehľad ich dostupnosti vždy oceníte. Naše mrazničky využívajú špeciálnu technológiu 6. zmysel, vďaka ktorej pracujú oveľa efektívnejšie, navyše s menšími nákladmi na prevádzku. Zameriavame sa na jednoduchú údržbu - systém StopFrost kumuluje námrazu na kolektora, ktorý následne stačí len opláchnuť vodou. Samozrejmosťou je naozaj jednoduché ovládanie, pomocou ktorého si mraznička úplne prispôsobíte - naším cieľom je váš maximálny komfort.