Electrolux

Electrolux je švédsky koncern so sídlom v Štokholme a celosvetovo patrí medzi najväčších výrobcov domácich a profesionálnych spotrebičov.

Pre lepšie bývanie.

Výrobky vyvíja v súlade s švédskymi hodnotami a s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Tvorí s jasným cieľom. Robiť všetko pre to, aby sme našu planétu zachovali zdravú pre budúce generácie. Chce vám dopriať nevšedné kulinárske zážitky, zabezpečiť vynikajúcu starostlivosť o oblečenie a vytvoriť vám pohodlný domov. A nielen to. Chce ľuďom pomôcť žiť lepšie a umožniť im objavovať každý deň niečo nové.

Profesionálne skúsenosti.

Sto rokov skúseností a znalostí, ktoré sme získali pri plnení mimoriadne vysokých nárokov profesionálnych šéfkuchárov, sme dokonale zúročili pri vývoji kuchynských spotrebičov do domácnosti. Spotrebiče Electrolux si vychutnajte s maximálnymi možnosťami pri varení u vás doma.

Rúry

Varte, pečte, grilujte v jednej multifunkčnej rúre. Alebo choďte ešte ďalej a kúpte si multifunkčnú parnú rúru, ktorá vašim pokrmom dodá šťavnatosť vnútri a chrumkavosť navonok.

remote.jpg (1) 

Varné dosky

Základom každej kuchyne je kvalitná varná doska, ktorá výrazne prispeje k rýchlemu a ľahkému varenie. Navyše s čo najmenšou spotrebou energie. Vyberte si presne takú, ktorá zodpovedá vašim predstavám - indukčné, sklokeramickou alebo plynovou.

remote.jpg (2)

Odsávače par

Od štýlových modelov až po dômyselné prevedenie - Tiché Electrolux odsávače pár pomáhajú účinným spôsobom odstrániť výpary a pachy v každej domácnosti. Vaše kuchyne tak zostane svieži a bez zápachu.

 remote.jpg

Umývačky riadu

Umývačky Electrolux navráti vášmu riadu a sklu iskru. Okrem toho, že sa perfektne postarajú o riad a ušetrí vám veľa času, sú tiež šetrné k životnému prostrediu.

remote.jpg (3)

Chladničky a mrazničky

Skladujte svoje potraviny v spotrebičoch so špičkovým výkonom a nízkou spotrebou energie. V sortimente vždy nájdete chladničky Electrolux, ktoré budú presne vyhovovať vašim potrebám. Alebo si vyberte chladničku kombinovanú s mrazničkou. Voliť môžete medzi rozmernejším mrazničkou alebo väčším chladiacim oddielom. Tiež si môžete zorganizovať svoje mrazené jedlo a ľahko nájdete to, čo potrebujete. S našimi modely mrazničiek si môžete byť istí, že vaše potraviny budú vždy skladované pri správnej teplote.
remote.jpg (4)
×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie