Electrolux

Electrolux je švédsky koncern so sídlom v Štokholme a celosvetovo patrí medzi najväčších výrobcov domácich a profesionálnych spotrebičov.

Pre lepšie bývanie.

Výrobky vyvíja v súlade s švédskymi hodnotami a s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Tvorí s jasným cieľom. Robiť všetko pre to, aby sme našu planétu zachovali zdravú pre budúce generácie. Chce vám dopriať nevšedné kulinárske zážitky, zabezpečiť vynikajúcu starostlivosť o oblečenie a vytvoriť vám pohodlný domov. A nielen to. Chce ľuďom pomôcť žiť lepšie a umožniť im objavovať každý deň niečo nové.

Profesionálne skúsenosti.

Sto rokov skúseností a znalostí, ktoré sme získali pri plnení mimoriadne vysokých nárokov profesionálnych šéfkuchárov, sme dokonale zúročili pri vývoji kuchynských spotrebičov do domácnosti. Spotrebiče Electrolux si vychutnajte s maximálnymi možnosťami pri varení u vás doma.

Rúry

Varte, pečte, grilujte v jednej multifunkčnej rúre. Alebo choďte ešte ďalej a kúpte si multifunkčnú parnú rúru, ktorá vašim pokrmom dodá šťavnatosť vnútri a chrumkavosť navonok.

remote.jpg (1) 

Varné dosky

Základom každej kuchyne je kvalitná varná doska, ktorá výrazne prispeje k rýchlemu a ľahkému varenie. Navyše s čo najmenšou spotrebou energie. Vyberte si presne takú, ktorá zodpovedá vašim predstavám - indukčné, sklokeramickou alebo plynovou.

remote.jpg (2)

Odsávače par

Od štýlových modelov až po dômyselné prevedenie - Tiché Electrolux odsávače pár pomáhajú účinným spôsobom odstrániť výpary a pachy v každej domácnosti. Vaše kuchyne tak zostane svieži a bez zápachu.

 remote.jpg

Umývačky riadu

Umývačky Electrolux navráti vášmu riadu a sklu iskru. Okrem toho, že sa perfektne postarajú o riad a ušetrí vám veľa času, sú tiež šetrné k životnému prostrediu.

remote.jpg (3)

Chladničky a mrazničky

Skladujte svoje potraviny v spotrebičoch so špičkovým výkonom a nízkou spotrebou energie. V sortimente vždy nájdete chladničky Electrolux, ktoré budú presne vyhovovať vašim potrebám. Alebo si vyberte chladničku kombinovanú s mrazničkou. Voliť môžete medzi rozmernejším mrazničkou alebo väčším chladiacim oddielom. Tiež si môžete zorganizovať svoje mrazené jedlo a ľahko nájdete to, čo potrebujete. S našimi modely mrazničiek si môžete byť istí, že vaše potraviny budú vždy skladované pri správnej teplote.
remote.jpg (4)