Bosch

Kvalita bez kompromisov overená každodenným životom. Domáce spotrebiče Bosch vám prinášajú technickú bezchybnosť a spoľahlivosť, vďaka ktorej vám uľahčia deň a na dlhé roky vás zbavia starostí. Navyše všetky zabudovateľné spotrebiče sa takmer neviditeľne začlenia do každej kuchyne. Jedno však neprehliadnete: typickú 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch.

 

Chladenie

Chladiace a mraziace spotrebiče Bosch sú garanciou vždy čerstvých potravín i najúspornejších energetických tried. Jedným slovom efektívne. S chladničkami Bosch je každodenný život chutnejší a jednoduchší. Vďaka dokonalému osvetleniu, prehľadným poličkám, priestranným boxom a dôvtipným oddeľovačom vždy presne viete, aké potraviny máte uskladnené.

 MCIM01659043_G2383_KGN39AI45_VitaFreshPl_04

Umývanie riadu

Hľadáte umývačku riadu, ktorá nielen bezchybne umýva, ale vyniká aj inovatívnymi technológiami a pohodlným ovládaním? Umývačky Bosch vám zaručia, že riad budete mať nielen perfektne čistý, ale okrem toho, vám pomôžu ušetriť náklady na elektrinu a znížiť spotrebu vody.

 MCIM01782605_2016_PerfectDry__Milieu__Image__SMV68TX06E

Odsávače

Odsávač je len vtedy perfektný, ak zapadne do vašej kuchyne: z hľadiska dizajnu, funkčnosti a požiadaviek. To je dôvod, prečo vám Bosch ponúka rôzne typy a konštrukčné rady odsávačov pár. Aby ste pri varení cítili len to, čo naozaj cítiť chcete, sú odsávače pár obzvlášť výkonné. Okrem toho je ich chod tak tichý, že takmer nič nepočujete.

 ventilation_2

Rúry na pečenie

Rúry Bosch sú vyrobené z tých najstabilnejších materiálov a ich životnosť je testovaná v náročných záťažových testoch. Perfektné výsledky pečenia sú teda samozrejmosťou. Objavte premyslené detaily, ktoré vám pomôžu pripraviť dokonalé pokrmy.

 MCMI02035447_M03-1_BSH_Kueche_Healthy_04_Version_Deutschland

Varné dosky

Varná doska je dušou kuchyne. Aby bola podľa vašich predstáv, sú varné dosky vybavené radom praktických pomocníkov, ktorí vám pri smažení a varení ušetria veľa práce. Vďaka jednoduchému ovládaniu a premysleným funkciám sa úspech stopercentne dostaví. A navyše v kombinácii s úžasným dizajnom.

MCIM01746997_Bosch_Siemens_Scene20_R04_CMYK