Siemens

Domáce spotrebiče Siemens reprezentujú spojenie najvyspelejších technológií, nadčasového dizajnu a ľudského dôvtipu. Osvedčená nemecká kvalita a pokročilé funkcie vám umožnia prekonať všetky očakávania. Mimoriadne flexibilné a inteligentné spotrebiče Siemens sa ľahko ovládajú a dokážu predvídať vaše potreby. Zoznámte sa s budúcnosťou.


Chladenie
Chytré nápady a inovatívne technológie v trendy dizajne - chladničky a mrazničky Siemens sú najlepším spôsobom flexibilného a správneho uchovávania potravín.

1 chladnička + 1 mraznička = jedinečný unikát na mieru

Prispôsobte si kuchyňu podľa priestorových možností aj osobného životného štýlu. Moderné spotrebiče sú k dispozícii v rôznych rozmeroch i dizajnoch a dokonca aj chladničky a mrazničky je dnes možné kombinovať presne tak, ako potrebujete - so systémom modularFit značky Siemens. Chladničky i mrazničky Siemens môžete vyberať v rôznych veľkostiach: kombináciou dvoch spotrebičov si tak môžete vytvoriť zostavu s výškou od 160 cm až do 212 cm presne podľa svojich požiadaviek. Vďaka novej technológii antiCondensation navyše môžete spotrebiče umiestniť nad seba tak, ako vám to bude najlepšie vyhovovať. Táto inovatívna technológia totiž zabraňuje tvorbe vlhkosti medzi stenami spotrebičov. Kombináciu modularFit tvoria dva samostatné spotrebiče s vlastným pripojením do elektrickej siete, čo je výhodné napríklad pri dovolenkách. Keď idete na dlhšiu dobu preč, môžete vypnúť chladničku, ale mrazničku nechať zapnutú.

MCIM01697802_2422T100_A1_KI40FP60_sach_Plus_fullsize 


Umývanie riadu
Umývačky riadu Siemens ponúkajú viac než len čistý riad - inovatívne nápady a veľa praktických funkcií pre maximálnu flexibilitu a pohodlie. To všetko v modernom dizajne.

MCIM01978022_H1724_IQ700_SN578S26TE_EN

Odsávače
Pokiaľ ide o dizajn, Siemens spolieha na sofistikovaný vzhľad s nadčasovými čistými líniami a kvalitnými materiálmi, ako sú hliník, antikoro a sklo. Tieto kombinácie robia dizajn odsávačov Siemens atraktívnym. Vďaka mnohým šikovným funkciám a vysokému výkonu vám pomôžu odstrániť nepríjemné kuchynské pachy.

MCIM02806454_LC91KWW60_Milieu_white_light_wo_chimney_4_3

Rúry na pečenie

Zabudovateľné rúry Siemens sú univerzálne a vďaka modernému dizajnu pôsobivo štýlové. Môžete ich umiestniť nezávisle na varnej doske, napríklad do výklenku pod pracovnú dosku alebo do vysokej kuchynskej skrinky. Vyberte si zo širokej ponuky presne tú vašu a objavte nové možnosti varenia.

MCIM01701998_2113T0200_IQ700_Beeld4_fullsize

Varné dosky
Posuňte vašu kuchyňu na novú úroveň. Varné dosky Siemens sa vďaka najmodernejším technológiám a funkciám presne prispôsobia vašim potrebám. S doskami s rozmermi 60 cm - 90 cm, môžete pripravovať svoje obľúbené jedlá rýchlo a jednoducho.

MCIM01795345_Motiv01_tepan