LIEBHERR

Od roku 1954 zhotovuje spoločnosť Liebherr kvalitné chladničky a mrazničky a predáva ich do celého sveta. V srdci je však stále rodinný podnik s koreňmi v Nemecku. Tu rovnako ako predtým vyvíja a vyrába nové vstavané prístroje.

Vyrobené v Nemecku. Zo spolupatričnosti so zakladateľom a na základe poznatkov a skúseností, ktoré nahromadili celé generácie inžinierov.

Jen neslibujeme. Také garantujeme.

Během výroby si hezky zblízka posvítí na veškeré komponenty chladniček a testují je daleko přísněji a častěji, než jak to vyžaduje. Jako výrobce prémiových spotřebičů vyžaduje Liebherr od svých součástek a spotřebičů naplnění těch nejvyšších standardů. Není náhoda, že chladničky a mrazničky Liebherr udivují zákazníky po celém světě svou dlouhou životností. U svojich spotrebičov poskytuje výrobca 10 ročnú záruku na kompresor. Okrem toho dostanete k štandardnej záruke na dobu 2 rokov automatické predĺženie o 3 roky a prístup k ďalším exkluzívnym výhodám. Registrácia predĺženia záruky je možná iba počas prvých 365 dní po zakúpení zariadenia.

Nadčasové a elegantné. Dizajn pre každú kuchyňu.

Za kuchynskou linkou zostáva prístroj Liebherr na prvý pohľad nepostrehnuteľný, takže zapadne do kuchyne akéhokoľvek dizajnu. Po otvorení je však hneď jasné, že sa vo vnútri skrýva niečo celkom mimoriadne.

Puristické a nadčasové prevedenie na jednej strane a elegantné a exkluzívne na druhej. Nový dizajnový štýl bezproblémovo zapadne do každého interiéru. Vo vnútornom priestore vás ohromí ušľachtilej sklenené a nerezové súčasti.

Náš nový osvetľovací koncept LightTower rovnomerne nasvecuje interiér a zároveň podopiera sklenené police. Je flexibilný, priestorovo úsporný a jedinečný. Precízne spracovanie, dôraz na detaily a harmonická kombinácia materiálov, tvarov a farieb vytvára veľmi estetický celkový dojem. Nový osvetľovací koncept nasvecuje priestor mäkkým svetlom.

led_irbd4150_20_1920x960_

Budúcnosť vám prinášame už dnes.

Chladnička Liebherr myslí s vami na čo najviac vecí. Napríklad vám vďaka integrovanej funkcii BottleTimer pripomenie zabudnuté nápoje v mraziacom priestore. Prasknuté fľaše sú od tejto chvíle minulosťou. Chystáte sa na dovolenku? Prepnite prístroj do režimu HolidayMode. Usporíte tým veľkú časť energie. A pre všetkých, ktorí k chladničke občas zájdu aj v noci, je prichystaný nočný režim NightMode. V ňom je vnútorný priestor osvetlený tlmeným svetlom. Vďaka tomu si môžete dať nočné desiatu, bez toho aby ste sa pritom plne prebudili.

smartdevice_tablet_1265x711

Vstavané domáce spotrebiče


Liebherr ponúka široký výber úsporných kombinovaných chladničiek s mrazničkou poskytujúcich vysokú úroveň pohodlia. Sú dostupné v širokej škále rozmerov, vhodné pre výklenky meracie 122 cm, 158 cm, 178 cm a 203 cm, a ponúka množstvo skvelých inovácií, ktoré určite uspokoja takmer každého zákazníka.

Vstavané chladničky Liebherr prichádzajú s množstvom premyslených vlastností. Sú vhodné pre výklenky meracie 88-178 cm a sú dostupné s dvierkami s pevným alebo posuvným uchytením alebo tiež s dekoratívnymi obkladmi. Chladničky Liebherr sú vždy ohromujúcim doplnkom každej kuchyne a sú tiež pôsobivo úsporné. SoftSystem zaručuje jemné zatvorenie dvierok, aj keď sú dverné police úplne zaplnené.

Liebherr ponúka širokú škálu vstavaných mrazničiek, vhodných pre výklenky meracie 72 cm, 88 cm, 140 cm a 178 cm. Technológia NoFrost znamená, že tieto mrazničky nemusia byť odmrazujú. Úsporné LED diódy zaisťujú jasné, príjemné osvetlenie vnútra mrazničky a prispievajú k mimoriadnej energetickej účinnosti spotrebiča.

header_1

Technológia u produktov Liebherr

BioFresh udrží vaše jedlo dlhšie čerstvé

Čerstvé a zdravé potraviny zásobujú vaše telo prírodnou cestou všetkým potrebným. Skladujte svoje potraviny bohaté na vitamíny a minerály za ideálnej teploty a vzdušnej vlhkosti použitím našej patentovanej technológie BioFresh, ktorá udržuje ovocie, zeleninu, mäso, ryby a mliečne produkty čerstvé oveľa dlhšie ako bežné chladiace technológie.

Mäso a mliečne výrobky

Mäsové produkty sú veľmi náročné na správnu teplotu a vlhkosť, ktorých najlepšie dosiahnete v priehradkách BioFresh DrySafe. Prostredie DrySafe s nízkou vlhkosťou a teplotou mierne nad bodom mrazu výrazne znižuje pôsobenie mikroorganizmov, čo výrazne predlžuje trvanlivosť mäsových výrobkov. Toto prostredie je rovnako vhodné tiež na skladovanie mlieka, syra a jogurtov.

 mceclip0

Ovocie a zelenina

Čím väčší je podiel vody v ovocí a zelenine, tým vyššia je potrebná vlhkosť vzduchu pre ich správne skladovanie. Technológia BioFresh HydroSafe vytvára vhodné podmienky pre ovocie a zeleninu s precíznym elektronickým ovládaním zaručujúcim stálu teplotu tesne nad bodom mrazu. Tieto optimálne skladovacie podmienky chráni jedlo pred zamrznutím, ale aj pred vysušením a do veľkej miery aj zachovávajú cenné živiny obsiahnuté v potravinách.

mceclip1

Ryby

Obchodníci skladujú ryby a morské plody na ľade z dobrého dôvodu - ich optimálna skladovacia teplota je na bode mrazu. Oddiel BioFresh je nastavený tesne nad bod mrazu a je preto absolútne vyhovujúce pre uchovávanie rýb. Výrobky s technológiou BioFresh-Plus majú samostatné nastavenie teploty v zóne BioFresh, takže v nich môže byť teplota nastavená presne na -2 ° C. Táto teplota je vhodná pre skladovanie úhorov, lososov i zubáčov. Spoločne s použitím technológie DrySafe zostávajú ryby vďaka BioFresh čerstvé omnoho dlhšie.

mceclip2

DuoCooling. Už žiadne vysychaniu.

DuoCooling je naše základné technológie, ktorú nájdete vo všetkých kombinovaných chladničkách a mrazničkách. Dva úplne oddelené chladiace okruhy sa starajú o to, aby medzi chladiacom a mraziacom oddielom neprebiehala žiadna výmena vzduchu. Potraviny sa tak nevysušujú, ani sa neprenáša žiadny zápach.

duocooling_450x450

EasyFresh. Ideálne pre ovocie a zeleninu.

Záruka čerstvosti: Či už nebalené ovocie, zelenina alebo plodiny: všetko je tu optimálne uložené. Vďaka tesnému uzáveru zvyšujú potraviny vlhkosť vzduchu v priehradke. Potraviny tak zostanú dlho čerstvé.

easyfresh_450x450

Technológia NoFrost Zabudnite na nekonečné odmrazovanie

Mrazenie potravín na profesionálnej úrovni pomocou technológie NoFrost od Liebherr. Hromadenie námrazy a ľadu v mraziacom priestore u bežných mrazničiek vyžaduje pravidelné odmrazovanie a zvyšuje spotrebu elektrickej energie. Funkcia NoFrost zabráni tvorbe nežiaduce námrazy v celom úložnom priestore mrazničky. Cirkulačným prúdením ľadového vzduchu je rýchlo odoberané teplo z práve uložených a uskladnených potravín, ktoré je zároveň s nežiaduce vlhkosťou odvedené mimo priestoru mrazničky.

Pravidelné odmrazovanie síce šetria výdavky za elektrinu, vďaka funkcii NoFrost však prebieha automaticky. Akonáhle sa na výparníku začne vytvárať ľadová vrstva, riadiaca elektronika spustí proces odmrazovania. To vedie k vypnutiu ventilátora a zahriatie telesa výparníka, čo odstráni ľad bez toho, aby bola zvýšená teplota v samotnom mraziacom priestore. Tým zostáva mraznička neustále bez nepatričného ľadu, spotreba energie sa nemení a vy už nikdy nemusíte manuálne odmrazovať váš spotrebič!

mceclip1-1

Výrobník ľadu IceMakerLed na počkanie

Dobroty sú pripravené, víno a šampanské vychladené a poháre utretie - párty môže začať! Ale ku svojmu zdeseniu si zrazu uvedomíte, že ste v strese z príprav zabudli doplniť zásobníky s ľadom. Kiež by ste len mali IceMaker! S výrobníkom ľadu IceMaker je ručná výroba ľadu minulosťou. Kocky ľadu sú pripravené na počkanie vďaka pripojeniu k vodovodnému radu alebo integrovanému zásobníka vody.

mceclip0-2