AEG

Neúnavne pracuje na tom, aby vždy boli o krok napred. V roku 2017 oslávili 130 rokov od doby, kedy začali vnášať inovácie do vašich domácností. Jej pôsobenie na trhu vždy spočívalo v prepájaní najvyspelejších technológií s prepracovaným dizajnom v súlade s myšlienkami a filozofiou Petera Behrensa, ktorý vždy usiloval o dokonalosť z formálneho i funkčného hľadiska. V duchu inovácií chce aj naďalej pokračovať, aby mohlo i v budúcnosti rozvíjať naše dedičstvo.

Každý náš spotrebič je vybavený inteligentnými technológiami a prispôsobivým dizajnom. Zaručujú výnimočný výkon a výsledky. Objavíte, že jediným dotykom môžete zmeniť pohľad na to, čo je doma možné.

Vstavané rúry

Rúry AEG vám pomôžu pozdvihnúť pečenie na úplne novú úroveň. Objavte s nami čaro pary a pripravujte v multifunkčnej parnej rúre luxusné pokrmy ako z tých najlepších reštaurácií. Je pre vás prioritou ľahká údržba? Vyberte si rúru, ktorá sa sama vyčistí.

ovens_trouba_2880x1620

 VARNÉ DOSKY

Vyberte si varnú dosku AEG, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim požiadavkám. AEG ponúka riešenie pre každého - preferujete varenia na plyne alebo nedáte dopustiť na sklokeramický varný panel? Alebo si vás podmanilo kúzlo indukcie, ktorá je pohotová, bezpečná a ľahko sa čistí? Zoznámte sa s ich varnými panelmi.

152915_01_MaxiSense_1

UMÝVAČKA RIADU

Komu zveriť svoje riadu? Umývačka AEG je tá pravá, ktorá ho nielen perfektne umyje, ale tiež sa postará o to, aby stále vyzeralo ako nové. Dôkladne umyje objemné hrnca a s nežnou starostlivosťou i sviatočný porcelán či krehké sklo. Pritom je mimoriadne tichá a energeticky úsporná.

aeg-fse62800p-2-1

ODSAVÁČE PAR

Moderný dizajn a vynikajúcu funkčnosť - s odsávačom pár AEG bude vaša kuchyňa vždy čistá, svieža a štýlová. Príprava dobrého jedla sa nezaobíde bez množstva výparov a rozličných vôní. S varným panelom s funkciou Hob2Hood sa teraz môžete naplno venovať varenie, restovanie alebo vyprážanie, bez toho aby ste pritom museli regulovať odsávač pár. Ten sa totiž sám automaticky zapne a prispôsobí svoj výkon aktuálnemu dianiu na platni.

AEGDG002_3

 

CHLADENIE

Výborné jedlo sa nezaobíde bez kvalitných a čerstvých ingrediencií. Aby ste v potravinách uchovali čerstvosť a skvelú chuť, je nevyhnutné ich skladovať vo vhodných podmienkach. Preto sme AEG chladničky a mrazničky vybavili tými najmodernejšími technológiami, ktoré vašim potravinám pri chladení či mrazenie zaistí vhodné prostredie, aby si zachovali tú najlepšiu chuť.

IP059280