AEG

Neúnavne pracuje na tom, aby vždy boli o krok napred. V roku 2017 oslávili 130 rokov od doby, kedy začali vnášať inovácie do vašich domácností. Jej pôsobenie na trhu vždy spočívalo v prepájaní najvyspelejších technológií s prepracovaným dizajnom v súlade s myšlienkami a filozofiou Petera Behrensa, ktorý vždy usiloval o dokonalosť z formálneho i funkčného hľadiska. V duchu inovácií chce aj naďalej pokračovať, aby mohlo i v budúcnosti rozvíjať naše dedičstvo.

Každý náš spotrebič je vybavený inteligentnými technológiami a prispôsobivým dizajnom. Zaručujú výnimočný výkon a výsledky. Objavíte, že jediným dotykom môžete zmeniť pohľad na to, čo je doma možné.

Vstavané rúry

Rúry AEG vám pomôžu pozdvihnúť pečenie na úplne novú úroveň. Objavte s nami čaro pary a pripravujte v multifunkčnej parnej rúre luxusné pokrmy ako z tých najlepších reštaurácií. Je pre vás prioritou ľahká údržba? Vyberte si rúru, ktorá sa sama vyčistí.

ovens_trouba_2880x1620

 VARNÉ DOSKY

Vyberte si varnú dosku AEG, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim požiadavkám. AEG ponúka riešenie pre každého - preferujete varenia na plyne alebo nedáte dopustiť na sklokeramický varný panel? Alebo si vás podmanilo kúzlo indukcie, ktorá je pohotová, bezpečná a ľahko sa čistí? Zoznámte sa s ich varnými panelmi.

152915_01_MaxiSense_1

UMÝVAČKA RIADU

Komu zveriť svoje riadu? Umývačka AEG je tá pravá, ktorá ho nielen perfektne umyje, ale tiež sa postará o to, aby stále vyzeralo ako nové. Dôkladne umyje objemné hrnca a s nežnou starostlivosťou i sviatočný porcelán či krehké sklo. Pritom je mimoriadne tichá a energeticky úsporná.

aeg-fse62800p-2-1

ODSAVÁČE PAR

Moderný dizajn a vynikajúcu funkčnosť - s odsávačom pár AEG bude vaša kuchyňa vždy čistá, svieža a štýlová. Príprava dobrého jedla sa nezaobíde bez množstva výparov a rozličných vôní. S varným panelom s funkciou Hob2Hood sa teraz môžete naplno venovať varenie, restovanie alebo vyprážanie, bez toho aby ste pritom museli regulovať odsávač pár. Ten sa totiž sám automaticky zapne a prispôsobí svoj výkon aktuálnemu dianiu na platni.

AEGDG002_3

 

CHLADENIE

Výborné jedlo sa nezaobíde bez kvalitných a čerstvých ingrediencií. Aby ste v potravinách uchovali čerstvosť a skvelú chuť, je nevyhnutné ich skladovať vo vhodných podmienkach. Preto sme AEG chladničky a mrazničky vybavili tými najmodernejšími technológiami, ktoré vašim potravinám pri chladení či mrazenie zaistí vhodné prostredie, aby si zachovali tú najlepšiu chuť.

IP059280

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie